Varkauden Seutuliiga ry
  • Etusivu
  • Ottelut
    • 1. divisioona
    • 2. divisioona
    • 3. divisioona
    • 4. divisioona
  • Sarjataulukot
    • 1. divisioona
    • 2. divisioona
    • 3. divisioona
    • 4. divisioona
  • Pistepörssi
    • 1. divisioona pistepörssi
    • 2. divisioona pistepörssi
    • 3. divisioona pistepörssi
    • 4. divisioona pistepörssi
  • Säännöt
  • Yhteystiedot
  • Arkisto
    • Kausi 2024-2025
    • Kausi 2025-2026
Valitse sivu

1. divisioona

SijJoukkuePelatut pelitVoitotTasapelitTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitPisteet
1SoSa440038118
2Next Step430122106
3Roskasakki430121196
4TPW420226214
5SBS JorPa420226194
6BSV420224134
7Tornado420222284
8Varkauden kaupunki420222244
9Old School400410250
10Höntsäpallo40046420
11Pulla-Puoti33002086
12FC Köyhät32101195
13KPK320119134
14JorMet312022144
15Trombit312019164
16WiPa310214112
17Harhasyöttö310212182
18Pinkit310212132
19Ao024301212221
20Cosmos300312340

Seutuliigaa mahdollistamassa

Vieraile sivustollamme

Vieraile sivustollamme

Vieraile sivustollamme

Vieraile sivustollamme

© 2024 Varkauden Seutuliiga ry & Hopia Group Oy