Tuloksia

20.02.2019

Pinkit - Wipa3: 8 - 4

Tnn - Roskasakki: 7 - 3

Repokangas - Old School: 1 - 8

Nyps - SC Reikäpallo: 5 - 6

Young Stars - Meanmachine: 12 - 0

13.02.2019

JJ-Pinnoitus - Joro-Huvilat: 7 - 5

Appelsiinilaakso - Pypa: 7 - 3

Höntsäpallo - Bsv Stars: 0 - 4

Winot - SBS SbPpj-17: 5 - 5

Timolan Peliweljet - SB Kirjo: 5 - 6

Tulokset

< EDELLINEN KUUKAUSI

Joulukuu

SEURAAVA KUUKAUSI >
AikaKuvausKotiVierasTulos
05.12.2018Klo 18:00 SV.JJ-PinnoitusTnnJoro-Huvilat4 - 3
05.12.2018Klo 18:50 SV.TnnJJ-PinnoitusPypa5 - 7
05.12.2018Klo 19:40 SV.PypaSB KirjoMeanmachine8 - 2
05.12.2018Klo 20:30 SV.MeanmachineTimolan PeliweljetWinot2 - 1
05.12.2018Klo 21:20 SV.WinotYoung StarsBsv4 - 6
12.12.2018Klo 18:00 SV.RepokangasSBS SbPpj-17SC Reikäpallo8 - 6
12.12.2018Klo 18:50 SV.SBS SbPpj-17VoimatelRepokangas1 - 13
12.12.2018Klo 19:40 SV.VoimatelHöntsäpalloAutopalvelu3 - 8
12.12.2018Klo 20:30 SV.HöntsäpalloJoro-HuvilatRoskasakki7 - 6
12.12.2018Klo 21:20 SV.RoskasakkiTnnJJ-Pinnoitus4 - 11
19.12.2018Klo 18:00 SV.PlaceboJJ-PinnoitusTnn5 - 3
19.12.2018Klo 18:50 SV.JJ-PinnoitusPinkitPlacebo9 - 7
19.12.2018Klo 19:40 SV.PinkitCosmosYoung Stars5 - 10
19.12.2018Klo 20:30 SV.CosmosMeanmachineOld School1 - 13
19.12.2018Klo 21:20 SV.MeanmachineNypsWinot5 - 3


Sarja3

NimiOttelutVoitotTasapelitHäviötTehdytPäästetytPisteet
1Jormet6501602810
2Pinkit6501532810
3Autopalvelu540132248
4Bsv Stars631229297
5Placebo621340475
6Höntsäpallo620427364
-
7Sortin Sakki501413391
8Wipa3601525481